O Spółdzielni

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów w Łodzi powstała 30 kwietnia 1946 roku i od tamtej pory działa na rynku usług medycznych, lecząc przede wszystkim mieszkańców naszego miasta oraz województwa.

  • banner 1.jpg
  • banner 2.jpg
  • banner 3.jpg
  • banner 4.jpg

Przychodnie

Przychodnia - ul. Piotrkowska 3/5
Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 13:00
Przychodnia - al. Kościuszki 67
Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00
Przychodnia - ul. Rojna 39
Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00

Laboratorium Analiz Lekarskich
Poniedziałek - Piątek 07:00 - 17:00

Sobota 08:00 - 13:00

Umów wizytę on-line do stomatologa w ramach NFZ

Jesteś tutaj:

O Spółdzielni Pracy Lekarzy Specjalistów

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów w Łodzi powstała 30 kwietnia 1946r. Została założona przez grupę 15 osób na czele z prof. dr Ludwikiem Mazurkiem i prof. dr Janem Goldsteinem. Od tamtej pory działa na prywatnym rynku usług medycznych, lecząc przede wszystkim mieszkańców naszego miasta i województwa.

W początkowym okresie spółdzielnia funkcjonowała jako Spółdzielcza Przychodnia Lekarzy Specjalistów w Łodzi. W roku 1957 zmodyfikowano jej cele statutowe, rozszerzono zakres działalności i przyjęto obowiązującą do dzisiaj nazwę – Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów w Łodzi. Od 1995 roku Spółdzielnia jest niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej który obecnie prowadzi cztery wieloprofilowe przychodnie zlokalizowane w różnych punktach Łodzi oraz renomowane Laboratorium Analiz Lekarskich.

Obecnie pracuje w naszej firmie 320 osób. Prawie wszyscy nasi lekarze są specjalistami z róznych dziedzin medycyny a bardzo wielu z nich posiada stopnie i tytuły naukowe – od doktora nauk medycznych do profesora zwyczajnego. W gronie naszej kadry lekarskiej jest liczna grupa lekarzy o bardzo wysokich kwalifikacjach zawodowych piastujących wysokie stanowiska szefów klinik, zakładów czy też ordynatorów oddziałów szpitalnych.

Spółdzielnia posiada własne nowoczesne zaplecze diagnostyczne. I tak np. nowa aparatura medyczna w pracowniach rentgenowskich, wysokiej klasy aparaty USG czy też audiometr, EEG, EKG, EKG wysiłkowe, gastroskop, rektoskop itp. pozwalają właściwie diagnozować pacjentów. Dużą rolę w tym procesie odgrywa także wspomniane uprzednio własne nowoczesne Laboratorium Analiz Lekarskich, które przyjmuje pacjentów kierowanych nie tylko przez naszych lekarzy. Laboratorium wykonuje badania z zakresu analityki ogólnej, alergologii, bakteriologii, biochemii, hematologii, immunochemii i patomorfologii. Wiarygodność analiz naszego Laboratorium potwierdzana jest certyfikatami krajowymi i międzynarodowymi.

Wszystko to razem powoduje, ze Spółdzielnia ma liczną grupę stałych pacjentów, leczą się nawet całe rodziny i to już od kilku pokoleń. W roku wykonujemy blisko 100 tysięcy porad lekarskich i badań diagnostycznych.

Tradycyjny wachlarz usług związany z indywidualnym pacjentem poszerza się o pakiety usług dla firm w zakresie badań profilaktycznych z medycyny pracy i opieki medycznej nad ich pracownikami.

Od wielu już lat Spółdzielnia świadczy usługi stomatologiczne również w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Warto zauważyć, że poradnie stomatologiczne świadczące usługi na wysokim poziomie znajdują się we wszystkich naszych przychodniach.

Spółdzielnia działa w Łodzi od 1946 roku! To niejako zobowiązuje Zarząd do dodatkowych wysiłków w kierunku kontynuowania dotychczasowej działalności. Zamierzamy nadal się rozwijać i służyć mieszkańcom Łodzi i jej okolic.

Danuta Kowalska
Prezes Zarządu

Lekarze specjaliści

7

Zatrudniamy doświadczoną kadrę lekarzy specjalistów

Lekarzy zainteresowanych pracą w naszej firmie prosimy o kontakt:
tel. 42 633 87 72 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Analizy lekarskie

16

Posiadamy własne, wyspecjalizowane
i certyfikowane laboratorium analiz lekarskich

Informacje: tel. 42 632 05 23 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wizyty domowe

2

Przyjmujemy zgłoszenia na wizyty
domowe w przychodniach ul. Piotrkowska 3/5 i ul. Rojna 39.

Badania profilaktyczne

11

Realizujemy program badań profilaktycznych (wstępnych, okresowych i kontrolnych) dla firm.

Informacje i zawieranie umów:
tel. 42 633 84 38 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Opieka medyczna dla firm

10

Świadczymy opiekę medyczną dla firm.

Informacje i zawieranie umów:
tel. 42 633 84 38 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zabiegi ambulatoryjne

12

Wykonujemy wiele zabiegów w warunkach ambulatoryjnych